18000 تومان

دستبند پاراکورد چاقو دار تاکتیکال

  • قیمت (تومان): 18000
  • استان: تهران
  • تلفن تماس: 09145714697
  • ارسال شده: مارس 11, 2018 8:13 ق.ظ
  • انقضاء: 16 روز, 23 ساعت
  • تماس با فروشنده
JUFIT-Multi-functional-Outdoor-Bracelet-Camping-Hiking-Survival-Gear-Escape-Multi-Tool-Paracord-Whistle-Knife-Bracelet_010
JUFIT-Multi-functional-Outdoor-Bracelet-Camping-Hiking-Survival-Gear-Escape-Multi-Tool-Paracord-Whistle-Knife-Bracelet_005

توضیحات بیشتر

با خرید دستبند پاراکورد چاقو دار تاکتیکال از کمپ کالا مشتری دائم ما خواهید شد.کمپ کالا فروشگاهی مطمئن برای خرید انواع لوازم خودرو و مسافرتی .

دستبند پاراکورد چاقو دار تاکتیکال

دستبند پاراکورد چاقو دار تاکتیکال دارای چاقویی در داخل سگک دستبند می‌باشد و در مواقع ضروری می‌توان برای بریدن طناب و یا سایر کار های بقا نیز از آن استفاده کرد.

دستبند پاراکورد در واقع طنابی متشکل از ۷ تا ۹ رشته نایلونی است که ۳ تا ۶ متر طول دارد و توانایی تحمل ۵۵۰ پوند (۲۵۰کیلوگرم) وزن را دارد؛ به همین دلیل به آن پاراکورد ۵۵۰ نیز می گویند. طناب پاراکورد به شکل یک دستبند کم حجم روی مچ دست قرار می گیرد و می تواند در شرایط مختلفی کاربرد های گونانی از جمله درست کردن آتش، ماهیگیری، درست کردن پناهگاه، فرود آمدن از ارتفاع، فیکس کردن دست و پای شکسته و….داشته باشد.

کاربردهای دستبند پاراکورد بقا در طبیعت انقدر زیاد است که در یک مطلب نخواهد گنجید. شما هر جا که به مشکلی برخوردید، لوازم خود را به هر نحوی از دست دادید و با هر دلیلی احساس خطر کردید، میتوانید با باز کردن دستبند پاراکورد و استفاده از ۳ متر طناب پاراکورد برای خود ابزار بقا و نجات بسازید. از جمله کاربردهای دستبند میتوان اشاره کرد به: درست کردن تور ماهیگیری، درست کردن طناب ماهیگیری، دور نگه داشتن غذا از حیوانات، روشن کردن آتش، درست کردن پناهگاه، فرود آمدن از ارتفاع، فیکس کردن دست و پای شکسته و…. اشاره کرد.

جنس طناب پاراکورد از نایلون های با کیفیتی است که در طناب های چتربازی استفاده می شود. به علت چند لایه بودن، در شرایط مختلف می توان از ۷-۹ رشته مختلف آن برای کار های متفاوتی استفاده کرد؛ مثلا ازدستبند و طناب پاراکورد به عنوان تور ماهیگیری، نخ ماهیگیری و ساخت تله شکار برای به دست آوردن غذا استفاده می شود. در جایی که نیاز به نگهداری وسایل یا ساختن محلی برای استراحت باشد، پاراکورد را به عنوان بند وسایل کوله، طناب نگه دارنده چادر به کار میبرند. در شرایطی که در طبیعت دچار آسیب دیدگی شده اید می توانید برای بخیه زدن یا بند آوردن شریان و فیکس کردن شکستگی از این طناب استفاده کنید.

معمولا این دستبند ها به گونه ای طراحی شده اند که به جای استفاده از گیره های معمولی، گیره هایی از جنس آتش زنه در آن ها به کار رفته است تا برای درست کردن آتش از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این ابزار و وسایل کاربردی دیگری مانند قطب نما، چاقو و… به آن ها متصل می شوند؛ در موقعیت ها و مکان های متفاوت، در شرایط سخت به کمک شما می آیند و امکان بقا را مهیا می کنند.

اگر شما قصد طبیعت گردی و ماجراجویی در طبیعت را دارید دستبند پاراکورد یکی از ابزاری است که حتما باید به همراه خود داشته باشید تا برای مواجهه با شرایط سخت بقا آماده باشید.

https://goo.gl/NqyAUQ

فروشگاه کمپ کالا فروش لوازم کوهنوردی و شکاری و کمپینگ  به صورت عمده و خرده
برای خرید عمده با مدیر فروش تماس بگیرید :رضا طهماسبی ۰۹۱۴۵۷۱۴۶۹۷

(Visited 12 times, 1 visits today)
شناسه آگهی : 1015aa3e1d652367

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.