در حال حاضر دو روش برای ارسال سفارشات در نظر گرفته شده است:

1-    پیک موتوری
پیک های موتوری مخصوص سفارشات کم حجم داخل شهر تهران می باشند. برای استفاده از این روش می توانید در مرحله انتخاب روش ارسال، روش ارسال با پیک را انتخاب نمایید.
در صورتی که خرید شما بالای سیصدهزار تومان باشد، هزینه پیک رایگان است. در غیر این صورت هزینه پیک طبق تعرفه قرار داده شده بر روی سایت محاسبه شده و قبل از ارسال سفارش، به اطلاع مشتری می رسد. در صورت تأیید مشتری، سفارش ارسال می شود.

2-    پست
استفاده از پست، مخصوص سفارشات با حجم زیاد و یا سفارشات سایر شهرها می باشد. برای سفارش های بیشتر از 200 هزار تومان داخل شهر تهران هزینه پست رایگان بوده و برای سفارش های کمتر از 200 هزار تومان داخل تهران و کلیه سفارشات شهرستان، هزینه پست طبق تعرفه قرار داده شده روی سایت، محاسبه شده و قبل از ارسال سفارش به اطلاع مشتری می رسد. سفارش در صورت تأیید هزینه حمل از سوی مشتری ارسال می شود.

*** همچنین برای پیگیری سفارشات، یک کد رهگیری در پایان فرآیند خرید به شما داده خواهد شد. شما با استفاده از این کد و پیش فاکتور صادر شده، می توانید به صورت ایمیل یا تلفن، سفارش خود را پیگیری نمایید.

*** کلیه سفارشات داخل تهران ظرف کمتر از 24 ساعت، و سفارشات شهرستان ها ظرف کمتر از 72 ساعت ( بسته به حجم سفارش ) به دست مشتریان خواهد رسید.