هزینه ارسال کالا تحت تأثیر عواملی چون روش ارسال یا آدرس پستی برای هر سفارش متغیر است. به همین دلیل هزینه ارسال در پیش فاکتور محاسبه نشده و طبق جدول تعرفه های حمل قرار گرفته بر روی سایت محاسبه می شود.

توجه: هزینه حمل طبق جداول تعرفه های موجود در سایت محاسبه شده و قبل از ارسال سفارش طی تماس تلفنی به اطلاع خریدار می رسد. در صورت تأیید خریدار، سفارش برای وی ارسال شده و هزینه حمل به صورت نقدی حین تحویل سفارش از وی دریافت می شود.

1- ارسال از طریق پیک: این رویه ارسال مخصوص سفارش های کم حجم داخل تهران می باشد. هزینه حمل برای سفارش های با ارزش مادی بیش از 200 هزار تومان رایگان می باشد. برای سفارش های با ارزش مادی کمتر از 200 هزار تومان، هزینه حمل طبق جدول موجود در لینک زیر محاسبه می شود.

2- ارسال از طریق پست: این رویه مخصوص سفارش های با حجم بالا در داخل شهر تهران، و کلیه سفارش های شهرستان می باشد. برای سفارش های داخل تهران، هزینه حمل برای سفارش های با ارزش مادی بیش از 200 هزار تومان رایگان می باشد. برای سفارش های با ارزش مادی کمتر از 200 هزار تومان، هزینه حمل طبق جدول موجود در لینک زیر محاسبه می شود. همچنین برای سفارش های شهرستان، هزینه حمل در هر شرایطی بر عهده خریدار می باشد و از طریق جدول موجود در لینک زیر محاسبه می شود.